logo
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 0
Molniya 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Qulager 0
Turan 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Strizhi-2 0
Astana-2 0
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 4
Molniya 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Turan 11
Strizhi-2 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 2
Qulager 4
-
11 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 9
Qulager 0
-
11 апреля
FK U-11 («С» toby)
Yastreby 1
Alma-Аta 4
-
Astana-1
15.05.2021
7 - 1
(0:0, 4:0, 3:1)
Torpedo
Location:
«Nūr-Sūltan qalasynyñ dene şynyqtyru jäne sport basqarmasy» MM «Astana Venue Management» JŞS senımgerlık basqaruynda
Judges:

Субботин Аркадий Владимирович

Даиров Дамир Талгатович

Ефименко Евгений Сергеевич

Goals
Period Time Team IS Score Goal scorer Assistants
2 20:46
СДЮСШ №10-2006-1
1:0 (98) Арсений Гуринович
(55) Никита Талерко
2 24:01
СДЮСШ №10-2006-1
BOL 2:0 (55) Никита Талерко
(15) Әлiшер Демеу
(88) Роман Двуреченский
2 27:04
СДЮСШ №10-2006-1
3:0 (55) Никита Талерко
(48) Адис Сатемиров
(15) Әлiшер Демеу
2 37:22
СДЮСШ №10-2006-1
4:0 (92) Егор Шпаков
(19) Диас Алимбетов
(88) Роман Двуреченский
3 45:10
СДЮСШ №10-2006-1
5:0 (86) Амир Шукелов
(7) Темірхан Оспан
(25) Данил Смирнов
3 46:06
Torpedo-2006
5:1 (88) Кирилл Титаренко
3 50:38
СДЮСШ №10-2006-1
6:1 (55) Никита Талерко
(15) Әлiшер Демеу
(10) Диас Мурсалов
3 53:52
СДЮСШ №10-2006-1
7:1 (10) Диас Мурсалов
(15) Әлiшер Демеу
(55) Никита Талерко
Deletions
Period Time Team Penalty minutes Player Interpretation of the fine
1 01:51
СДЮСШ №10-2006-1
2 (92) Егор Шпаков Задержка соперника клюшкой
1 05:14
СДЮСШ №10-2006-1
2 (50) Георгий Куценко Задержка соперника
1 19:32
Torpedo-2006
2 (13) Вадим Стародубцев Блокировка
1 19:51
СДЮСШ №10-2006-1
2 (86) Амир Шукелов Задержка соперника клюшкой
2 23:37
Torpedo-2006
2 (9) Александр Перкин Подножка
2 27:48
СДЮСШ №10-2006-1
2 (8) Султанбек Турсынбеков Подножка
2 33:37
Torpedo-2006
2 Нарушение численного состава
3 42:25
СДЮСШ №10-2006-1
2 (8) Султанбек Турсынбеков Задержка соперника клюшкой
3 59:59
Torpedo-2006
2 (28) Ахмет Тааев Грубость, драка
3 59:59
СДЮСШ №10-2006-1
2 (50) Георгий Куценко Грубость, драка
3 59:59
СДЮСШ №10-2006-1
2 (25) Данил Смирнов Грубость, драка