logo
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 0
Molniya 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Qulager 0
Turan 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Strizhi-2 0
Astana-2 0
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 4
Molniya 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Turan 11
Strizhi-2 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 2
Qulager 4
-
11 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 9
Qulager 0
-
11 апреля
FK U-11 («С» toby)
Yastreby 1
Alma-Аta 4
-
Torpedo
15.02.2024
12 - 3
(4:0, 2:1, 6:2)
Alma-Аta
Location:
Nūr-Sūltan qalasy äkımdıgınıñ «№10 balalar men jasöspırımderdıñ şaibaly hokeiden mamandandyrylğan sport mektebı» KMM
Judges:

Даулетбаев Руслан Тимурланович

Салов Андрей Вячеславович

Ковальчук Владислав Олегович

Goals
Period Time Team IS Score Goal scorer Assistants
1 02:06
Torpedo-2010
1:0 (88) Богдан Кляйншмидт
(22) Ратмир Крапивин
(33) Максим Органов
1 14:17
Torpedo-2010
2:0 (90) Максим Фролов
(39) Мирон Щебров
1 17:045
Torpedo-2010
3:0 (33) Максим Органов
(9) Тимофей Серохвостов
1 18:29
Torpedo-2010
BOL 4:0 (5) Богдан Рыбалко
(35) Богдан Федотов
(96) Мансур Нурлан
2 24:19
Torpedo-2010
5:0 (48) Кирилл Бондарев
(90) Максим Фролов
2 27:14
Alma-Аta-2010
BOL 5:1 (10) Арон Сулеймен
2 33:05
Torpedo-2010
6:1 (96) Мансур Нурлан
(5) Богдан Рыбалко
3 41:14
Alma-Аta-2010
6:2 (97) Артем Власов
(30) Роман Камардин
(19) Карим Мамбеталиев
3 48:13
Torpedo-2010
7:2 (88) Богдан Кляйншмидт
(35) Богдан Федотов
3 49:43
Torpedo-2010
8:2 (77) Алихан Турсынхан
(9) Тимофей Серохвостов
(3) Артем Рагулин
3 53:37
Torpedo-2010
9:2 (3) Артем Рагулин
(77) Алихан Турсынхан
3 54:15
Torpedo-2010
10:2 (3) Артем Рагулин
(77) Алихан Турсынхан
3 54:32
Torpedo-2010
11:2 (33) Максим Органов
(96) Мансур Нурлан
(22) Ратмир Крапивин
3 58:01
Alma-Аta-2010
11:3 (21) Артемий Волков
(92) Андрей Новиков
3 59:04
Torpedo-2010
12:3 (77) Алихан Турсынхан
(9) Тимофей Серохвостов
Deletions
Period Time Team Penalty minutes Player Interpretation of the fine
1 18:18
Alma-Аta-2010
2 (2) Руслан Белозерцев Подножка
2 24:05
Torpedo-2010
10 (88) Богдан Кляйншмидт Оскорбление судей и неспортивное поведение игрока
2 25:58
Torpedo-2010
2 (17) Дмитрий Юдин Подножка
2 37:29
Alma-Аta-2010
2 (27) Георгий Мамедов Блокировка
2 39:02
Torpedo-2010
2 (95) Аслан Бекполтинов Грубость, драка
2 39:02
Alma-Аta-2010
2 (10) Арон Сулеймен Грубость, драка
2 40:00
Torpedo-2010
20 Дисциплинарный до конца игры штраф