logo
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 0
Molniya 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Qulager 0
Turan 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Strizhi-2 0
Astana-2 0
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 4
Molniya 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Turan 11
Strizhi-2 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 2
Qulager 4
-
11 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 9
Qulager 0
-
11 апреля
FK U-11 («С» toby)
Yastreby 1
Alma-Аta 4
-
СДЮСШ №10
30.11.2023
4 - 6
(3:1, 1:5, 0:0)
Torpedo
Location:
«Sportyñ qysqy türlerı boiynşa Şyğys Qazaqstan oblystyq mamandandyrylğan balalar-jasöspırımder olimpiadalyq rezerv mektebı» KMM
Judges:

Поздеева Марина

Игнатьев Виталий Вадимович

Goals
Period Time Team IS Score Goal scorer Assistants
1 04:42
СДЮСШ №10-2011-1
1:0 (79) Рамеш Хаталиев
(66) Асанәлі Сағит
1 05:18
СДЮСШ №10-2011-1
2:0 (79) Рамеш Хаталиев
(29) Раис Шуканов
(66) Асанәлі Сағит
1 13:55
СДЮСШ №10-2011-1
3:0 (66) Асанәлі Сағит
(29) Раис Шуканов
(79) Рамеш Хаталиев
1 19:38
Torpedo-2011
BOL 3:1 (10) Семён Китаев
2 25:12
Torpedo-2011
3:2 (10) Семён Китаев
2 27:03
СДЮСШ №10-2011-1
4:2 (72) Вадим Петухов
2 33:15
Torpedo-2011
4:3 (92) Алихан Акмаев
(21) Никита Ивашин
2 35:54
Torpedo-2011
4:4 (77) Алихан Турсынхан
2 37:11
Torpedo-2011
4:5 (77) Алихан Турсынхан
2 39:50
Torpedo-2011
BOL 4:6 (77) Алихан Турсынхан
Deletions
Period Time Team Penalty minutes Player Interpretation of the fine
1 02:07
Torpedo-2011
1 (88) Сергей Ноженко Толчок соперника на борт
1 02:07
СДЮСШ №10-2011-1
1 (79) Рамеш Хаталиев Задержка соперника клюшкой
1 08:23
СДЮСШ №10-2011-1
1 (87) Платон Бойко Подножка
1 18:51
СДЮСШ №10-2011-1
1 (74) Махамбет Хамза Блокировка
2 24:06
СДЮСШ №10-2011-1
1 (9) Шамиль Нигматуллин Подножка
2 26:43
СДЮСШ №10-2011-1
1 (27) Диас Ерес Грубость, драка
2 26:43
Torpedo-2011
1 (10) Семён Китаев Грубость, драка
2 27:33
СДЮСШ №10-2011-1
1 (47) Имангали Каиргельдин Подножка
2 31:04
СДЮСШ №10-2011-1
1 (12) Алдияр Садыков Подножка
2 37:25
Torpedo-2011
1 (74) Виктор Соболев Подножка
2 39:15
СДЮСШ №10-2011-1
1 (27) Диас Ерес Подножка