logo
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 0
Molniya 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Qulager 0
Turan 0
-
13 апреля
FK U-13 («A» toby)
Strizhi-2 0
Astana-2 0
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 4
Molniya 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Turan 11
Strizhi-2 3
-
12 апреля
FK U-13 («A» toby)
Alma-Аta-2 2
Qulager 4
-
11 апреля
FK U-13 («A» toby)
Junost 9
Qulager 0
-
11 апреля
FK U-11 («С» toby)
Yastreby 1
Alma-Аta 4
-
Torpedo
16.05.2021
9 - 3
(5:1, 2:1, 2:1)
Ertis
Location:
«Nūr-Sūltan qalasynyñ dene şynyqtyru jäne sport basqarmasy» MM «Astana Venue Management» JŞS senımgerlık basqaruynda
Judges:

Субботин Аркадий Владимирович

Даиров Дамир Талгатович

Ефименко Евгений Сергеевич

Goals
Period Time Team IS Score Goal scorer Assistants
1 03:47
Torpedo-2006
BOL 1:0 (24) Александр Симахин
(9) Александр Перкин
(28) Ахмет Тааев
1 05:39
Torpedo-2006
2:0 (9) Александр Перкин
(24) Александр Симахин
(87) Алексей Трегубов
1 14:40
Torpedo-2006
3:0 (87) Алексей Трегубов
(82) Тимур Есимов
(7) Сергей Киселёв
1 16:13
Torpedo-2006
4:0 (28) Ахмет Тааев
(9) Александр Перкин
1 17:22
Torpedo-2006
5:0 (28) Ахмет Тааев
(9) Александр Перкин
(24) Александр Симахин
1 17:28
Ertis-2006
5:1 (19) Данила Шевченко
2 21:11
Torpedo-2006
6:1 (47) Станислав Василенко
(87) Алексей Трегубов
(7) Сергей Киселёв
2 30:14
Torpedo-2006
BOL 7:1 (28) Ахмет Тааев
(41) Денис Мирошниченко
(87) Алексей Трегубов
2 36:26
Ertis-2006
BOL 7:2 (24) Никита Гостюшев
(50) Артем Губарев
(76) Максим Семенов
3 41:33
Torpedo-2006
8:2 (7) Сергей Киселёв
(24) Александр Симахин
3 48:27
Ertis-2006
8:3 (9) Матвей Головащенко
(97) Артур Гейнц
3 59:25
Torpedo-2006
9:3 (41) Денис Мирошниченко
(87) Алексей Трегубов
Deletions
Period Time Team Penalty minutes Player Interpretation of the fine
1 02:00
Ertis-2006
2 Нарушение численного состава
1 03:11
Ertis-2006
2 (24) Никита Гостюшев Подножка
1 09:31
Torpedo-2006
2 (28) Ахмет Тааев Подножка
2 29:03
Ertis-2006
2 (24) Никита Гостюшев Подножка
2 31:22
Torpedo-2006
2 (41) Денис Мирошниченко Подножка
2 34:59
Torpedo-2006
2 (87) Алексей Трегубов Подножка
3 43:17
Ertis-2006
2 (76) Максим Семенов Удар соперника коленом
3 45:47
Torpedo-2006
2 (28) Ахмет Тааев Блокировка
3 55:09
Torpedo-2006
2 (9) Александр Перкин Задержка соперника клюшкой